Kasvava metsa ost

Ostame kasvavat metsa ja kasvava metsaga kinnistuid. Kasvava metsa müügi (ehk raieõiguse võõrandamise) korral müüb metsaomanik mitte maatüki, vaid sellel kasvavad puud.

Kasvava metsa ost

Ostame kasvavat metsa ja kasvava metsaga kinnistuid. Kasvava metsa müügi (ehk raieõiguse võõrandamise) korral müüb metsaomanik mitte maatüki, vaid sellel kasvavad puud. Maatükk ise jääb endiselt metsaomaniku valdusesse.

Kasvava metsa müük toimub kehtiva metsamajandamiskava alusel, mis annab hea ülevaate puistu liigilisest koosseisust ja arvestuslikust metsatagavarast.

Metsaraiest tulenevast tulust arvestatakse metsafirma kasuks maha eelnevalt hinnakirja alusel kokku lepitud kulud.

Kui teil on küsimusi või soovite hinnapakkumist, võtke meiega ühendust ja leiame vastused küsimustele ning lahendused muredele.

Saada hinnapäring

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Garanteeritud kvaliteet

Pikaaegsele kogemusele tuginedes saame tagada kvaliteetsed tulemused ka kõige keerukamates tingimustes. Kasutame kvaliteetseid töövahendeid ja korralikku tehnikat ning järgime keskkonnasõbralikke tavasid.

Iga töö on erinev ning seetõttu on meie lähenemine alati kliendikeskne ja personaalne.